screen-0_edited.jpg
Kodetka, Hlincová, Hora, parcela, výstavba, dům, novostavba, koupit, České Budějovice, prodej

Lokalita Hlincová Hora - Kodetka

Lokalita Hlincová Hora - KODETKA se vyznačuje především svou jedinečnou polohou. Kombinace nadmořské výšky a druhové skladby lesního porostu zde má charakter vzdušných lázní.  

 

S čistým ovzduším a doslova na dosah přírodě je lokalita Hlincová Hora - KODETKA ideálním místem pro klidný rodinný život. Zároveň nabízí bezproblémovou dopravní dostupnost města České Budějovice, plnou občanskou vybavenost a ucelenou moderní architekturu. To jsou důvody, proč zde hodnota nemovitostí stále strmě stoupá.

 

Dalším benefitem této lokality je přátelská atmosféra. “Hlincovka” žije sportem, vztahem k přírodě a její obyvatelé jsou slušní lidé, kteří drží pospolu.

Kodetka, Hlincová Hora, České Budějovice, stavba, novostavba, výstavba, vila, koupit, prodej, dům, byt, nemovitost
Kodetka, Hlincová Hora, České Budějovice, stavba, novostavba, výstavba, vila, koupit, prodej, dům, byt, nemovitost, zahrada

 NÍZKOENERGETICKÉ DOMY S ÚCHVATNÝM VÝHLEDEM NA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Připravujeme pro Vás výstavbu dvou typů chytrých rodinných domů na III. etapě rezidenční čtvrti Kodetka - Hlincová Hora. Jedná se o rodinné domy 4+kk a 5+kk s pozemky cca 700 m2. 

AKTUÁLNĚ STAVÍME dva domy typu Vila LUX I - s jednou garáží a s dvojgaráží -
na parcelách o výměře 702 a 701 m2.

1/8
Kodetka III. etapa - situace s cenami (1

Prodej parcel III. etapa

Nabídka kompletně zasíťovaných parcel pro výstavbu Vašich rodinných domů. 

V poslední etapě na Hlincové Hoře  - Kodetce Vám nabídneme parcely s jihozápadní orientací a výhledem na České Budějovice. Parcely jsou na východní straně lemovány lesem a na severní straně spojuje cyklistická stezka III. etapu s Rudolfovem. Samozřejmostí je, že při převodu jsou parcely kompletně zasíťované - elektřina, voda, kanalizace, plyn, optická síť, veřejné osvětlení, komunikace, veřejná zeleň.  Parcely si můžete rezervovat zde.

© Dominik Sova

Tiskové zprávy

Prodej domů III. etapa

  • Grey Facebook Icon

© 2017 JPS GROUP All rights reserved.

Vila prospectus Loga reference, portfoli
BOREK Loga reference, portfolio, podval-
Kodetka III. etapa plánovaná výstavba

Go to link