Tiskové zprávy

Prodej domů III. etapa

  • Grey Facebook Icon

© 2017 JPS GROUP All rights reserved.

Vila prospectus Loga reference, portfoli
BOREK Loga reference, portfolio, podval-

Advent klepe na dveře. Jaké jsou letošní trendy pro vánoční výzdobu?

Blíží se advent, proto si pojďme krátce připomenout, co toto období znamená a podívat se, jakou vánoční výzdobu letos zvolit, abychom byli “in”. 

Slovo advent je odvozeno od latinského slova Adventus, k...

Voda. Ve svých třech skupenstvích se voda vyskytuje v naší sluneční soustavě patrně jen na Zemi, přesto ji bereme jako naprostou samozřejmost, a podle toho s ní i zacházíme. Stále častěji ale slýcháme o tom, že hrozí nedostatek vody a že toto nebezpečí se stále častěji...

CO NESMÍ CHYBĚT?

Velikonoční svátky dávají jedinečnou příležitost vyladit byt na jarní atmosféru, vyhnat pavouky i s pavučinami, zabalit zimní dekorace a nahradit je jarními. Krom úklidu patří k oslavám i náležitě vyzdobená jarní tabule.

Nedělní s...

Kodetka - Hlincová Hora je jednou z oblastí, které zaujaly odborníky z projektu GEOMED. Geomed – geomedicína - je projekt Jihočeského kraje, který se zabývá souvislostmi mezi medicínou a léčivou silou přírody. Jeho nositelem je českobudějovická nemocnice.

Lékaři, při sv...

Tak jak je obvyklé, o projekt byl projeven zájem již v době výstavby. O vilu projevilo zájem v ten samý čas dokonce několik zájemců. A tak, jako v životě, rozhodovala rychlost.

 Další krok je za námi. Obdrželi jsme územní souhlas na RD Smart LUX I.

Vila Prospectus byla osazena plastovými okny (profil GEALAN S9000) v barvě antracit s izolačními trojskly. Nový GEALAN systém S 9000 je díky konstrukční hloubce, šesti profilovým komorám v rámu a křídle a třem kontinuálním těsnicím rovinám zárukou vynikající tepelné iz...

Dnes byly na Vilu Prospectus položeny předpjaté železobetonové stropy Spiroll Goldbeck, které jsou moderním řešením vodorovných nosných konstrukcí.

Získali jsme zajímavé informace o životních podmínkách bydlení v lokalitě obce Hlincová Hora. Můžeme tvrdit, že bydlení v obci Hlincová Hora má potenciál pro „přirozené inhalace“. O co jde? Jedná se o území „Rekreačního lesa“ v lokalitě Zámeček Lustenek (Děkanský Dvůr)...

Please reload